Kim jesteśmy


Nasz zespół to twórcza grupa doświadczonych specjalistów. Pasjonujemy się naszą pracą i jesteśmy zaangażowani w jej tematykę na co dzień. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów, z których każdy był interesującym wyzwaniem i okazją do nauki.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów oraz aplikacji webowych i mobilnych do zarządzania oraz sprzedaży. Nasze projekty obejmują szeroki wachlarz usług: od aplikacji do sprzedaży i zarządzania eventami oraz szkoleniami, po systemy do zarządzania firmami, rezerwacji i zarządzania obiektami. Braliśmy również udział w tworzeniu zaawansowanych narzędzi wspomagających produkcję i magazynowanie.

Tworzymy także proste strony internetowe według wskazań klienta, kierując się najnowszymi trendami w grafice. Nie dzielimy projektów na lepsze i gorsze. Każde zadanie, które jest istotne dla naszego klienta, staramy się zrealizować w najlepszy możliwy sposób.

Poznaj nasz zespół

 

w ich słowniku słowo "problem" zastępują słowem "wyzwanie"

Mamy swoją długą historię

i jest to opowieść o pokonywaniu trudności i o dobrej współpracy. Dlatego nasz zespół to szerokie grono zaprzyjaźnionych programistów i specjalistów z IT. Działamy jak kolektyw twórczy, jeśli potrzebujemy większej grupy lub wsparcia w innej dziedzinie możemy czerpać z naszych dobrych i szerokich relacji. Dobieramy się aby skutecznie zrealizować dany projekt.
Każdy dobry zespół potrzebuje także silnych korzeni które będą trzymać kierunek i stabilizować przedsięwzięcie. Poniżej poznacie nasz fundament.


Aleksander Kulesza-Milewski

Filozof, archeolog, pedagog i inżynier informatyki. Wieloletni wykładowca akademicki. Fascynuje się wiedzą, światem i naukową metodą odkrywania. To on organizuje ten zespół i stara się zrozumieć oczekiwania klienta. Pisze teksty, także poetyckie. Uwielbia podróże oraz walkę sportową. Szczególnie szermierkę historyczną, najbardziej szablą.


Paweł Sabatowski

Klasyczny heros programowania z początku Millenium. Samouk i pasjonat IT. Miłośnik gier planszowych oraz historii. Lubi zatracić się we własnych myślach. Jeśli ma się odrobinę szczęścia to można go spotkać na rowerze, spływie rzecznym lub wędrówce górskiej.


Kamila Milewska-Kulesza

Grafika i UX design to jej profesja oraz fascynacja. Kiedy nie pracuje nad grafiką w projektach, tworzy własną grafikę dla przyjemności. Artystka i dobrze zorganizowana pragmatyczka. Uwielbia spędzić czas w ciszy i samotności pochłaniając książki lub pielęgnując swój wielki ogród. Wolne chwile spędza też tańcząc.


Mateusz Klich

Z frontem potrafi zrobić wszystko i wszystko potrafi stworzyć jedynie przy pomocy technologii frontowych. Lubi dopracowywać skomplikowane animacje i wykonać zaawansowane technologicznie zadanie od strony interfejsu. Zapalony sportowiec, szczególnie zaciekle praktykuje grę w piłkę nożną.


IT Manufaktura Sp. z o.o.

Wspólnie osiągamy efekt synergii w IT. To zaprzyjaźniona z nami firma partnerska. Potrafimy wspólnie rozwiązać każdy problem programistyczny. IT-Manufaktura ma wiele lat doświadczenia w tworzeniu złożonych aplikacji produkcyjnych dla większych przedsiębiorstw. Ma także kompetencje w zakresie automatyki i elektroniki. To wybitni specjaliści i nasi koledzy do wielokilometrowych spacerów, warsztatów survivalowych i pokonywania wyzwań.

Co możemy zrobić

dla Twojego biznesu ?