Kim jesteśmy


Nasz zespół to twórcza grupa doświadczonych w swojej dziedzinie specjalistów. Lubimy swoją pracę oraz jesteśmy zainteresowani jej tematyką na co dzień. Wspólnie wykonaliśmy wiele projektów, każdy nauczył nas czegoś oraz był ciekawym wyzwaniem. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów oraz aplikacji webowych oraz mobilnych do zarządzania i sprzedaży szerokim wachlarzem usług oraz projektów: od aplikacji do sprzedaży i zarządzania eventami , szkoleniami po systemy do zarządzania wewnątrz firm, systemy do rezerwacji i zarządzania obiektami. Uczestniczyliśmy także w tworzeniu zaawansowanych narzędzi wspomagających produkcję i magazynowanie. Wykonujemy również proste strony internetowe wg. wskazań klienta kierując się najnowszymi trendami w grafice. Nie dzielimy projektów na gorsze i lepsze kategorie. To co jest istotne dla naszego klienta staramy się zrealizować w odpowiedni dla tego sposób.

Poznaj nasz zespół

 

w ich słowniku słowo "problem" zastępują słowem "wyzwanie"

Mamy swoją długą historię

i jest to opowieść o pokonywaniu trudności i o dobrej współpracy. Dlatego nasz zespół to szerokie grono zaprzyjaźnionych programistów i specjalistów z IT. Działamy jak kolektyw twórczy, jeśli potrzebujemy większej grupy lub wsparcia w innej dziedzinie możemy czerpać z naszych dobrych i szerokich relacji. Dobieramy się aby skutecznie zrealizować dany projekt.
Każdy dobry zespół potrzebuje także silnych korzeni które będą trzymać kierunek i stabilizować przedsięwzięcie. Poniżej poznacie nasz fundament.


Aleksander Kulesza-Milewski

Filozof, archeolog, pedagog i inżynier informatyki. Wieloletni wykładowca akademicki. Fascynuje się wiedzą, światem i naukową metodą odkrywania. To on organizuje ten zespół i stara się zrozumieć oczekiwania klienta. Pisze teksty, także poetyckie. Uwielbia podróże oraz walkę sportową. Szczególnie szermierkę historyczną, najbardziej szablą.


Michał Przeklasa

Czołowy programista w naszym zespole. PHP, C#, JS i wiele innych nie mają przed nim tajemnic. Zaczynał od prostszych technologii wiele lat temu. Dziś potrafi stworzyć aplikację mobilną, webową oraz odpowiednie środowisko serwerowe. Ten młody człowiek programował już wtedy gdy jego koledzy uczyli się zbierać pokemony. Wytrwały i dobrze zorganizowany. Potrafi dać wycisk w squasha lub w kosza.


Kamila Milewska-Kulesza

Grafika i UX design to jej profesja oraz fascynacja. Kiedy nie pracuje nad grafiką w projektach, tworzy własną grafikę dla przyjemności. Artystka i dobrze zorganizowana pragmatyczka. Uwielbia spędzić czas w ciszy i samotności pochłaniając książki lub pielęgnując swój wielki ogród. Wolne chwile spędza też tańcząc.


Mateusz Klich

Z frontem potrafi zrobić wszystko i wszystko potrafi stworzyć jedynie przy pomocy technologii frontowych. Lubi dopracowywać skomplikowane animacje i wykonać zaawansowane technologicznie zadanie od strony interfejsu. Zapalony sportowiec, szczególnie zaciekle praktykuje grę w piłkę nożną.


IT Manufaktura Sp. z o.o.

Wspólnie osiągamy efekt synergii w IT. To zaprzyjaźniona z nami firma partnerska. Potrafimy wspólnie rozwiązać każdy problem programistyczny. IT-Manufaktura ma wiele lat doświadczenia w tworzeniu złożonych aplikacji produkcyjnych dla większych przedsiębiorstw. Ma także kompetencje w zakresie automatyki i elektroniki. To wybitni specjaliści i nasi koledzy do wielokilometrowych spacerów, warsztatów survivalowych i pokonywania wyzwań.

Co możemy zrobić

dla Twojego biznesu ?